KONST / Litografier / Färglitografi 16285140
nr 1628 5140
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Sommarinteriör. Signerad, numrerad 129/290. Färglitografi, bildmått: 41x36 cm, yttermått inklusive ram: 62x51 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:56:15
12/6 21:10:54
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor